– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Брендовані кришки для банок Твіст-офф і СКО від виробника

Сьогодні, на ринку консервованих продуктів існує безліч пропозицій і тим самим створюється висока конкуренція. Чим можна виділити свій продукт серед подібних продуктів конкурентів? Чим запам’ятається покупцеві крім якості продукту? Як привернути увагу покупця до нової продукції?
Вихід є! Брендування упаковки і тари – це нанесення логотипу та відмінних фірмових елементів компанії або торгової марки, а також дотримання фірмових кольорів та їх поєднання. Компанія «Метал – Принт» допоможемо виділити Ваш продукт серед подібних за допомогою нанесення торгової марки на кришки для банок Твіст-офф і СКО.

Брендовані кришки Метал-Принт

«Метал-Принт» – український виробник кришки металевої для консервації пропонує виробництво кришки СКО і Твіст – офф з нанесенням повнокольорового літографії будь-якого зображення на Ваше замовлення.
Наша компанія плідно співпрацює з виробниками консервної продукції по всій Україні. Серед наших постійних замовників кожен виробник має свою специфіку у виробництві продукції. М’ясні консерви і паштети, джеми і варення, всілякі соління, соки і пасти. Для кожного клієнта наша компанія знаходить індивідуальне рішення, яке на сто відсотків задовольняє вимоги замовника до продукції.

Також ви можете вибрати одноколірні кришки для банок – білі, червоні, золоті і купити оптом за вигідними цінами. Компанія «Метал-Принт» прагне до довгострокового співробітництва.

Нашим клієнтам і замовникам ми пропонуємо:

  • короткі терміни виробництва замовлення;
  • вигідні умови співпраці;
  • вигідні ціни на продукцію;
  • консультації технічних фахівців;
  • якісну продукцію.

Виробничо-складські приміщення компанії «Метал-Принт» мають вдале географічне розташування в центральній частині України. Це дозволяє істотно скоротити витрати на логістику і час доставки готової продукції замовнику.

Як відомо, кришки для банок сезонний продукт. Виробничі потужності компанії «Метал-Принт» дозволяють виробляти достатню кількість кришки для банок і таким чином задовольнити замовників навіть в найвищий сезон.

Ви зможете без проблем замовити і купити кришки для банок Твіст-офф і СКО оптом, зателефонувавши нашим менеджерам. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання. Телефонуйте.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.