– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

ОБЛАДНАННЯ & МОЖЛИВОСТІ

Виробничий комплекс компанії Метал-Принт оснащений новітнім технологічним обладнанням німецької компанії KBA-MetalPrint GmbH, яке дозволяє випускати готову продукцію найвищої якості. 

Сучасна лабораторія лаків і фарб X-Rite, IGT. Комплекс додрукарської підготовки CTP. Лінії для виробництва кришки типу Твіст офф та СКО

Для виготовлення металлоупаковкі, наш завод предлгает послуги починаючи від нарізки рулонної жерсті, нанесення лакування і закінчуючи нанесенням літографії. Це дає можливість замовнику швидко і якісно отримати готову упаковку в мінімальні терміни.

Лабораторія СТР – в додрукарської підготовці використовується технологія Computer-to-Plate, яка на сьогоднішній день є кращою технологією. Система повністю цифрова, що виключає вплив людського фактора.

Лабораторія фарб  складається з комлексу обородуванія призначеного для високоточного підбору кольорів і створення рецептури для отримання якісного зображення на продукції.

Повнокольоровий друк з системою УФ-сушіння, проводиться офсетним способом, фарбами ультрафіолетового закріплення, з лініатурой виведення друкованих форм240 LPI, що задовольнить найвибагливішого замовника.

Лінія лакування обладнана піччю довжиною 39 метрів, що виключає можливість недосушкі лаку і дозволяє максимально точно витримати теплові режими сушки листів лакованої жерсті.

Можливості нашого устаткування дозволяють повністю задовольнити запити наших клієнтів. Потужності виробництва дозволяють переробляти до 850 т жерсті в місяць при виконанні повноколірного друку.

Постійний контроль якості гарантує min% технологічної помилки

У травні 2014 р запущена лінія поздовжньо-поперечного розпуску жерсті американської компанії Littell, визнаного світового лідера. Це дало можливість розширити асортимент послуг, а саме переробляти жесть з рулону в прямій і скрол-лист.

Річний обсяг переробки жерсті до 15 тис. т. Таким чином наші замовники змогли оптимізувати додаткові витрати, пов’язані з логістикою.

MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.