– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Запущено виробництво кришки Твіст-офф d 53 мм

У червні 2019 року компанія «Метал-Принт» запустила виробництво кришки Твіст-офф діаметром 53 мм.

Наша компанія орієнтувалася на потреби ринку, а також на численні запити наших клієнтів, великих виробників консервної продукції з України, Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану, Молдови, Грузії, Литви, Білорусі, Сербії та інших країн.

Метал-Принт пропонує виробникам консервації 53 кришку твіст – офф для стерилізації та пастеризації. 

Оскільки дуже часто даний діаметр кришки виробники використовують для закупорювання консервної продукції призначеної для дитячого харчування, Метал-Принт крім стандартної кришки RTS, пропонує кришку Твіст-офф RSB – з кнопкою в центрі для візуального та акустичного контролю вакууму. 

Устаткування для виробництва кришки твіст-офф d 53 мм від німецької компанії Riner Naroska Engineering GmbH, дає можливість випускати готову кришку найвищої якості, що відповідає вимогам світових стандартів. 

Також, ми пропонуємо нашим замовникам нанесення літографії для кришок Твіст-офф будь-якої складності. Можливості нашої лінії по літографії в комплексі з якісними лаками і фарбами дозволяють отримувати друк на металі найвищої якості, а відповідно і якісну продукцію. 

Ми завжди дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми гарантуємо високу якість і налаштовані на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. 

З питань співпраці звертайтеся до наших фахівців.Телефонуйте +38 (067) 501-78-67.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.