– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Нові рішення від «Метал-Принт» для вишуканої металевої упаковки преміум класу

Багатьох клієнтів в першу чергу привертає зовнішній вигляд продукції, і саме він є підсумковим чинником при виборі та купівлі саме вашого товару. Хочете, щоб покупці звернули увагу саме на вашу продукцію? Використовуйте спецефекти в оформленні упаковки.

«Метал-Принт» не просто пропонує послугу літографії жерсті, ми повністю змінюємо уявлення замовників і покупців про те, як саме має виглядати високоякісний товар в сучасній металевій упаковці.

Крім стандартних рішень ми пропонуємо нові, неабиякі рішення для вашої упаковки:

Soft-touch – оксамитовий тактильний матовий лак, дуже приємний на дотик. Буквальний переклад – «м’який дотик» дуже точно передає ефект даного лаку.
Матовість цього лаку виключає блікованіе поверхні і надає приємний ефект глибини.
Завдяки особливостям і властивостями, упаковку з покриттям Soft-touch дуже приємно тримати в руках. Дане покриття створює дорогий вид упаковки.

Кракелюр – спеціальний лак, за допомогою якого отримують сітку тріщин на барвистому шарі в лакофарбовому покритті, домагаючись ефекту зістареної потрісканої поверхні в стилі вінтаж і прованс.
Старовинні речі завжди в моді і, якщо ви хочете додати вашій упаковці дух «старовини» і певний шарм, замовте у нас літографію з лаками кракелюр.

Drip off – гібридний лак з ефектом “крапельок води”. Дуже виразно виглядає на упаковці. Замовивши у нас літографію з лаками Drip off, ви отримаєте вишукану упаковку преміум класу, яка не залишиться непоміченою і буде привертати увагу до вашого продукту.

Наша компанія довгий час надає послуги літографії жерсті для різної металевої упаковки. Ми змогли вже не раз допомогти своїм замовникам значно поліпшити упаковку і тим самим вплинути на продаж, і вони до цих пір продовжують співпрацювати саме з нами.
І тому ми рекомендуємо вам задуматися над використанням оригінальної і нестандартної упаковки.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте професійні консультації фахівців, індивідуальний підхід і оптимальне рішення для вашої продукції. Ми підберемо лаки і фарби з максимальною ефективністю для вашого замовлення.
Телефонуйте +38 (099) 315-67-91.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.