– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

«Метал-Принт» планує запуск виробництва кришки Твіст-офф d 53 мм

Компанія «Метал-Принт» готується до виробництва кришки Твіст-офф діаметром 53 мм. Запуск виробництва запланований на перший квартал 2019 року. Таке рішення компанія прийняла, враховуючи тенденції і потреби ринку, а також численні запити наших клієнтів. Додаткове обладнання для виробництва кришки d 53 мм наша компанія замовила у того ж виробника що і основна лінія по виробництву кришки Твіст-офф, німецької компанії Riner Naroska Engineering GmbH – відомого світового лідера з виробництва машин та готових ліній для виробництва металевої упаковки.

Компанія «Метал-Принт» веде стратегію постійного розвитку, зростання виробничих потужностей, а також розширення асортименту металевої упаковки, що відповідає вимогам світового ринку і має високу цінність для наших клієнтів. За останні роки багато виробників консервної продукції оцінили якість кришок для консервації, виробленої нашим підприємством. Серед наших замовників великі виробники з України, Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану, Молдови, Грузії та Литви.

Індивідуальний підхід до кожного замовника – основний принцип роботи нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість, оскільки націлені на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Окремо варто відзначити рівень лакування і літографії жерсті для кришок СКО і Твіст-офф. Можливості нашої лінії по літографії в комплексі з якісними лаками і фарбами, а також знаннями і досвідом наших фахівців дозволяють отримувати друк на металі найвищої якості, а відповідно і якісну продукцію.

З питань співпраці звертайтеся до наших фахівців, вони з радістю підготують для вас найкращу і вигідну пропозицію. Телефонуйте.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.