– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Як правильно вибрати кришку для консервації

Настає сезон овочів і фруктів і кожна господиня, любляча робити смачні заготовки на зиму не обійдеться без кришки для консервування. Як правильно вибрати кришку для консервації і на що звертати увагу при виборі кришки.

Як правило, сама звична і надійна тара для консервації – скляна банка. І для неї існують різні кришки для закупорювання – бляшані закаточні СКО, бляшані загвинчуються Твіст-офф, термо – кришки пластикові, капронові кришки, а також вакуумні. Як же вибрати кришку і на що звертати увагу, щоб консервація не псувалася і не вибухала. У цій статті розглянемо кришки закаточні СКО 1-82 з харчової жерсті.

При виборі кришки для консервації, необхідно враховувати яке середовище буде створювати вміст консервації, час зберігання та теплову обробку продуктів – стерилізація або пастеризація.

Кришки закаточні СКО – класика в консервації. Всім нам звична кришка, яка закочується за допомогою ключа. Давайте розберемося, чим же відрізняються закаточні кришки. По-перше наявністю або відсутністю захисного лаку з внутрішньої і зовнішньої сторони. Кришки із білої жерсті без лакового покриття окислюються, тому їх не варто застосовувати для консервацій, що містять кислоту, так само не варто використовувати таку кришку для бобових і м’яса, оскільки білкова середовище дуже агресивне. Бажано для консервації використовувати кришку з лаковим покриттям на внутрішній і зовнішній поверхні. Таке покриття призначене для контакту з харчовими продуктами, воно екологічно чисте і безпечне і запобігає контакт вмісту консервації з металом кришки. Кришка закаточна з лаковим покриттям має хімічну стійкість до 3% розчину оцтової кислоти, до 3% розчину хлористого натрію або в побуті кухонної солі, до дистильованої води, до пюре-образної середовищі, що складається з 85% томат-пюре і 15% рослинної олії, а також до розчину, який містить 3% лимонної кислоти і 30% цукру.

Багато сучасних закаточні кришки на зовнішній стороні крім лакового покриття мають кольорову літографію, тобто мають яскравий привабливий малюнок. Ціна на кришку закаточную з літографією трохи дорожче, ніж звичайна, але зате неодмінно підвищить настрій господинь.

Кришка закаточна СКО 1-82 призначена для консервації продуктів харчування, для банки з діаметром горловини 82 мм. Увігнута поверхню поля кришки повинна бути пружною і при невеликому зусиллі з внутрішньої сторони повинна прогинатися, набираючи початкової форми після зняття зусилля. Звертайте увагу на лакове покриття на внутрішній і зовнішній поверхні кришок. Воно повинно бути рівномірним, суцільним і гладким, без тріщин і міхурів.

Перед тим як закатати кришку на банку, її слід опустити в киплячу воду на 3-5 хвилин, по-перше це дезінфікує кришку, а по-друге ущільнювальна гумова прокладка стане м’якше і щільніше приляже до банку, що забезпечить герметичність консервації. Якщо продукт вимагає стерилізації, то кришки закаточні й гумки ущільнювачів в них витримують кип’ятіння до двох годин.

При використанні закаточной кришки необхідно звертати увагу наскільки щільно після закачування кришка прилягає до банку, для цього потрібно перевернути банку і подивитися, щоб рідина, що знаходиться в банку не витікала. При покупці кришок звертайте увагу на гумове кільце ущільнювача. Не допускається перекручення, неповна вставка і освіту петель.

Іноді причина поганої закупорювання полягає не в самій кришці, а в закаточного ключі. У закаточного ключа так само існує термін експлуатації. Так що, купивши кришки декількох виробників і бачачи один і той же негативний результат, не варто лаяти виробників кришки, справа в вашому закаточний ключ і його пора міняти.

Також варто звертати увагу на край горловини банки. На ньому не повинно бути тріщин, вибоїн і відколів, інакше кришка не приляже щільно, і відсутність герметичності приведе до розмноження бактерій в консервації а, отже, до її псування.

У різних виробників ціна на закаточную кришку відрізняється, це залежить від сировини, яке використовує виробник, а саме харчова жерсть і її товщина, які лаки і фарби використовує виробник, а також наявність або відсутність літографії на зовнішній частині кришки.

Наша компанія серйозно ставиться до якості продукції, що випускається. Ми дорожимо репутацією і Вашим довірою. Для виготовлення кришки для консервації ми закуповуємо найкраща сировина і контролюємо виробництво на кожному етапі. Підводячи підсумки, хочемо сказати, що вибір виду кришки для консервування залежить тільки від Ваших переваг. І незалежно від того яку кришку ви виберете, ми бажаємо щоб ваші труди не були марними, а ваша консервація не псувалася і приносила радість вам і вашим близьким.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.