– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Виробництво кришок. Етапи виробництва кришок.

З кришкою для консервації знайома практично кожна господиня. Коли настає сезон консервації, ми йдемо в магазин або на ринок і купуємо кришки на наш смак. Сьогодні ми хочемо розповісти, як же виробляються кришки для консервації.

Для виробництва кришок для консервації використовується жерсть біла харчова електролітичного лудіння марки ЕЖК, яка закуповується в рулонах.
Перший етап у виробництві кришки – підготовка жерсті, а саме порізка жерсті з рулонів в листи. Залежно від виду обладнання, яке встановлено на підприємстві, існує два варіанти порізки жерсті. Перший варіант – порізка жерсті на прямі листи, другий варіант – порізка жерсті на скролл-листи*.

*Скролл-листи – це листи жерсті, розкроєні особливим чином, для мінімізації відходів жерсті.

Скролл-листи жерсті

Другий етап – лакування жерсті. Перед тим як відправити нарізані листи бляхи на лакування машину, їх необхідно акліматизувати, тобто дану партію жерсті необхідно витримати не менше 24 годин в приміщенні дільниці при температурі не нижче 180С.

Після акліматизації, нарізані листи відправляють на лакування лінію, де листи бляхи покриваються грунтовки і захисним лаком.

Процес лакування жерсті

Після лакування жерсті, якщо необхідно провести кришку з літографією, листи бляхи відправляються на лінію друку.

Друк кришок на аркушах жерсті
Фарбування листів жерсті

Після всіх операцій по лакофарбової обробці, листи бляхи відправляють безпосередньо на лінію виробництва кришок, в залежності від типу кришки СКО або Твіст офф.

Виробництво кришок

На нашому підприємстві Кришки Твіст – офф виробляються на повністю автоматизованій лінії. Спочатку кришки штампуються за допомогою преса. Після преса заготовки потрапляють на формувальний верстат і формуються в готовий виріб. В якості ущільнювача в кришках Твіст – офф служить пластизоль*.

*Пластизоль – це паста, яка в розігрітому вигляді наноситься на зовнішній контур внутрішньої поверхні готової кришки, далі запікається в печі при температурі 2000С до повного затвердіння. Пластизоль забезпечує герметичність при з’єднанні кришки з банкою.

Кришка закаточна СКО і Твіст-Офф

Виробництво кришок СКО едентічно виробництва кришок Твіст-офф, але в якості ущільнювача використовують кільце гумове ущільнювальне – Вікельн кільце.
На виході виробничої ліній встановлений автоматичний контроль якості. Фотоелемент, вбудований в лінію, розрізняє будь-які невидимі людському оку дефекти і відбраковує таку кришку.
Останній етап у виробництві кришок – упаковка. Кришка упаковується в залежності від призначення. Якщо це кришки, призначені для підприємств консервної продукції, то упаковка відбувається в гофроящики, по 700 шт.

Готові кришки

Якщо кришка призначена для кінцевого споживача, то упаковка відбувається наступним чином: кришку Твіст – офф збирають в індивідуальну упаковку по 20 шт. і запаюють в термоусадочні пакети. Далі 12 упаковок збирають в групову поліетиленову упаковку, для більш зручного транспортування на місця продажу.

Кришки Твіст-Офф в упаковці

Схема упаковки кришки СКО відрізняється кількістю кришки в індивідуальній упаковці – 50 шт., Оскільки кришка СКО має більш плоску форму, групова упаковка, так само як і у випадку з Твіст – офф складається з 12 індивідуальних упаковок.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.