– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Повнокольоровий друк на металі

На сьогоднішній день в Україні друк на листовому металі затребувана на ринку тари та упаковки, харчового і промислового призначення.
Компанія «Метал-Принт» – ультрасучасна підприємство, яке пропонує послуги лакування і повноколірного друку на металі (літографії), а саме на жерсті і алюмінії.


На нашому підприємстві, повнокольоровий друк на металі проводиться офсетним способом, із застосуванням фарб ультрафіолетового закріплення.
Офсетний спосіб нанесення фарби на метал досить складний і високотехнологічний процес. Перевага офсетного способу друку на металі полягає в тому, що даний метод дозволяє передавати найдрібніші деталі зображень і плавні переходи кольору в широкому діапазоні.

Линия печати

Першим і важливим етапом технологічного процесу повноколірного друку на металі є додрукарська підготовка – препресс.
Після того як замовник надсилає файл з макетом для майбутнього виробу, наші фахівці починають свою роботу. Аналізують і обробляють макет, усувають технологічні огріхи і т.д. Після всіх правок макет розміщують на аркуші жерсті відповідно до креслень замовника, цей процес називається збірка.

Далі збірка макетів растрируется за допомогою спеціальної програми RIP Agfa Fpogee з лініатурой 240 lpi, для цього застосовується гібридний растр Agfa Sublima, який дозволяє передавати найдрібніші деталі зображення.

Наступний етап – висновок друкованих форм. Для перенесення зображення з комп’ютера на пластини на нашому підприємстві встановлено експонує пристрій AGFA Avalon N16-50, яке має високу швидкість і точністю передачі.

Варто відзначити, що наша компанія використовує пластини AGFA Energy Elite Pro, які представляють нове покоління термальних пластин, призначених для високоякісного друку, великих і середніх тиражів. Такі пластини мають високу тиражі – стійкістю і не вимагають термообробки.
Після експонування пластина обробляється в Проявні процесорі Elantrix 125 SX і далі йде на друкарську машину.

CTP лаборатория

Друк на металі

Для кольорового друку на металі на нашому підприємстві встановлена ​​друкарська машина KBA-MetalPrint GmbH від провідних світових виробників. Дана машина була розроблена для нашої компанії під замовлення і призначена для друку на жерсті і алюмінії. Ця машина зібрала в собі кращі традиції друкованих машин в поєднанні з сучасними УФ технологіями.

Перевага використання УФ фарб, полягає в тому, що після кожного нанесення фарба просушується під спеціальної УФ лампою і твердне, це гарантує відсутність можливості змішування кольорів і таким чином дозволяє отримати чітке і яскраве зображення.
Перед нанесенням фарб листи металу проходять двосторонню лакування спеціальним захисним лаком. З одного боку наноситься грунтовій лак, за яким буде наноситися подальша друк. З іншого боку наноситься внутрішній лак, який буде служити захистом металу, а у випадку з консервної продукцією запобігати контакт вмісту консерви з металом.
Додатково на нашій друкарській машині встановлена ​​станція підготовки води, що забезпечує максимально стабільний процес друку.
Після нанесення барвистого шару, метал покривають ще одним шаром лаку, який захищає метал і фарбу від зовнішніх впливів.

З огляду на все вищесказане, зазначимо наші переваги повноколірного друку на жерсті і алюмінії:
• Максимально чітке зображення
• Максимальна передача кольорів
• Передача дрібних деталей
• Яскраві кольори

Таким чином, використовуючи найсучасніше обладнання лакування і кольорового друку на металі УФ фарбами в поєднанні з висококваліфікованим персоналом, наша компанія зарекомендувала себе як надійного партнера для багатьох компаній.
Ми гарантуємо якісний друк і лакування, а також виконання замовлення в обумовлені терміни. Якщо Ви зацікавлені в лакування і повноколірного друку на металі, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Ми відкриті для довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.