– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Літографія і лакування жерсті для красивої металевої упаковки

Незважаючи на величезний вибір матеріалів для упаковки різних продуктів, найелегантнішою, надійної і презентабельною і раніше залишається металева упаковка або упаковка з жерсті. За допомогою літографії звичайна коробочка перетворюється в стильну і неповторну упаковку, яка виділить ваш продукт серед подібних аналогів конкурентів.

Жерстяні банки з чаєм і кавою, подарунки з цукерками на новий рік в жерстяній упаковці, красиві тубуси для лікеро-горілчаної продукції, металеві ємності для зберігання рідких продуктів і це далеко не повний супереч продуктів, які люблять металеву упаковку.

Лакування і літографія жерсті для металевої упаковки
Лакування і літографія жерсті для металевої упаковки

Варто відзначити, що крім привабливого зовнішнього вигляду, металева упаковка дуже практична і надійна. Якщо розглядати консервні продукти, то жерстяна банка найкраща тара для зберігання такої продукції. Вона легка, зручна для транспортування, захищає від негативного впливу сонячного світла і дозволяє продовжити термін зберігання продуктів.

Переваги упаковки з жерсті з літографією:

  • Зручна і надійна
  • Яскрава і приваблива
  • Стійка до механічних впливів
  • Надійно захищає продукти від зовнішніх впливів
  • Легка і практична
  • Екологічно безпечна
  • Зручна для транспортування і зберігання

Компанія «Метал-Принт» пропонує послуги лакування і літографії жерсті найвищого рівня. Ми гарантуємо якість, оскільки для цього використовуємо найсучасніше обладнання в поєднанні з якісною сировиною. За технічним завданням виробників жерстяної упаковки, ми підбираємо найоптимальніший варіант для його реалізації. Це допоможе вам створити індивідуальну упаковку і втілити всі дизайнерські задумки, що в підсумку позитивно вплине на лояльність покупця до вашого продукту.

Металева упаковка для новорічних подарунків з яскравою літографією від Метал-Принт.
Металева упаковка для новорічних подарунків з яскравою літографією від Метал-Принт.

Якщо ваш продукт упакований в яскраву і дуже привабливу коробочку з жерсті, то вона послужить не тільки упаковкою. Як правило, будь-яка господиня залишить таку красиву і практичну коробочку на довгий час, для зберігання інших продуктів, різних дрібничок. І це послужить постійним нагадуванням покупцеві про ваш продукт.

Металева упаковка для новорічних подарунків з яскравою літографією від Метал-Принт.

Останнім часом попит на бляшані коробочки для зберігання харчових продуктів значно виріс. Виробники жерстяної упаковки почали виробляти дуже гарні коробочки різної конфігурації і розмірів. Круглі і овальні, квадратні, у вигляді сердечок, високі і плоскі, маленькі і великі. Така різноманітність допоможе господині підібрати бляшану коробочку на будь-який смак для зручності зберігання різних продуктів. А ми допоможемо реалізувати задумки виробників за допомогою якісної літографії і лакування жерсті в короткі терміни і за конкурентними цінами.

Звертайтеся до наших фахівців, вони з радістю проконсультують з усіх питань і підготують для вас найкраще і вигідну пропозицію. Телефонуйте.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.