– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Кришки Твіст – офф з дивовижними чоловічками від Євгенії Гапчинської

На замовлення національної мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» компанія «Метал-Принт» випустила серію кришок Твіст – офф для консервації, з веселими карапузами від Євгенії Гапчинської.

Кришки Твіст - офф від Євгенії Гапчинської.

Милі і кумедні чоловічки, кумедні дітки, життєрадісні і зворушливі янголята – герої робіт відомої української художниці Євгенії Гапчинської.
Постачальник щастя №1 – так себе називає художниця. І не дарма! Казковий світ Євгенії повертає нас в дитинство, дарує нам теплі емоції і допомагає нам зарядитися пристойною порцією позитиву.

Творчість Гапчинської полюбилися не тільки в Україні, але і в інших країнах. Картини художниці затребувані у колекціонерів, виставляються в галереях, мають величезну популярність у друкованих видавництв.

Творчість Євгенії викликає настільки яскраві і сильні емоції, що ми хочемо бачити цих смішних чоловічків в повсякденних речах – на наших улюблених аксесуарах і посуді, взуття та одягу. Багато виробників співпрацюють з художницею. За мотивами її робіт випускають книги, марки та листівки. Дизайнери створюють колекції прикрас, дитячого одягу та текстилю, а також шпалер і аксесуарів для оформлення інтер’єру. Цукерки та всілякі солодощі, з упаковки яких дивляться забавні малята, сприймаються не тільки як ласощі а й дуже приємний подарунок.

Мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» звернулася до Євгенії з проханням створити неповторний дизайн «від Гапчинської» для гвинтової кришки Твіст-офф. У серію увійшли п’ять кришок з різними зображеннями кумедних чоловічків.

Тепер українські господині зможуть насолоджуватися чудовими шедеврами Євгенії, створюючи свої маленькі твори на кухні.

Кришки Твіст - офф від Євгенії Гапчинської.

Такі яскраві і привабливі кришки Твіст – офф ви зможете використовувати не тільки для консервації. Дуже часто господині зберігають крупи і різні сипучі в банках з закруткою. За допомогою нової кришки ви зможете створити свою маленьку колекцію баночок для зберігання, яка неодмінно підніме настрій всієї сім’ї.

Купить крышки для консервации Твист офф с дизайном от Гапчинской вы сможете в сети гипермаркетов «Эпицентр К», который насчитывает 43 гипермаркета по всей Украине.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.