– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Кришки для консервування СКО і ТВІСТ-ОФФ від виробника

Компанія «Метал-Принт» виробляє кришки закаточні типів СКО і Твіст офф для домашньої і промислової консервації.

Купити кришки для консервування

Наша компанія запрошує до співпраці виробників консервної продукції. На нашому підприємстві ви зможете замовити кришки типів СКО і Твіст – офф з нанесенням повноколірного друку вашої торгової марки, а також купити одноколірні кришки для консервування оптом. Виробничий комплекс нашої компанії оснащений обладнанням останнього покоління з виробництва кришки Твіст офф і СКО, що дозволяє виробляти кришки найвищої якості.

При виробництві кришки для консервних підприємств, ми враховуємо всі вимоги та побажання замовника. Наші фахівці допоможуть підібрати кришки, з огляду на специфіку продуктів для консервації. Якісне нанесення повнокольорового літографії дозволить реалізувати і втілити всі ваші цікаві задумки, підкреслити індивідуальність, а також виділити Ваш продукт з ряду інших виробників.

При виробництві кришки для консервування ми використовуємо жесть харчову типу ЕЖК а також лаки і фарби від Європейських виробників. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте надійного постачальника і якісну кришку для Вашої продукції.
На нашому підприємстві діє гнучка система знижок при покупці кришки для консервування оптом.

Кришки закаточні оптом

Так само ми запрошуємо до співпраці дилерів для реалізації кришки для домашньої консервації типів СКО і Твіст – офф. У нас ви зможете купити закаточні кришки ТМ «Панночка», мінімальна партія замовлення групова упаковка (600шт.).

У 2016 році наша компанія, розробила новий яскравий дизайн повноколірного кришки СКО і Твіст – офф. Привабливі і барвисті кришки із зображенням фруктів і овочів неодмінно порадують кожну господиню. З внутрішньої сторони кришка покрита високоякісним лаком, що запобігає контактування металу з вмістом в банку.

У нас Ви можете купити кришки для консервування і Твіст – офф лак-емаль, золотистого кольору, без літографії або кришки для консервації одноколірні, червоні, білі, зелені і т.д.
Якщо ви хочете купити якісні кришки для консервування, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Якість наших послуг і продукції відрізняється високим рівнем, відповідним міжнародним стандартам, оскільки наша компанія націлена на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Телефонуйте.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.