– Літографія та лакування
– Кришка для консервації

Гвинтові кришки для консервації – рай для господині!

Чому обирають кришки Твіст офф?

На сьогоднішній день найбільш зручним варіантом кришки для консервації є гвинтова кришка Твіст – офф, іноді її називають євро кришка. На відміну від різних кришок, для кришки твіст – офф не потрібні додаткові пристосування, як для прикладу закаточний ключ для кришок СКО або насос для вакуумних кришок. Гвинтові кришки без зусиль закручується на різьбу відповідної банки, що істотно полегшує процес консервації і значно економить час господинь.

Кришки Твіст-Офф

Можливість вибору різних розмірів

На відміну від інших кришок, гвинтові кришки мають різні діаметри – 100, 82, 66, 53, 38 мм. Такий вибір дозволяє підібрати зручну за обсягом тару. Для варення ви зможете підібрати зручні маленькі баночки, для різних салатів і солінь середні, великі банки використовувати для соків, компотів, а також всіляких солінь для великої родини.

Як використовувати

Кришки Твіст офф підходять для консервування всіх продуктів. Усередині кришки Твіст – офф покриті харчовим лаком, і мають спеціальне ущільнення, яке дозволяє зберігати герметичність. Кришку твіст – офф перед закручуванням слід опустити на короткий час в киплячу воду 3-5 хвилин, це допоможе позбутися від бактерій, а також прокладка ущільнювача стане м’якше і щільніше приляже до банку, що забезпечить герметичність консервації. При закручуванні Єврокришка не варто докладати зусиль і перетягувати кришку, інакше ви зірвете різьблення, і кришка стане не придатною для консервації.

Кришки Твіст-Офф однокольорові

Візуально привабливі

Гвинтові кришки Твіст офф відрізняються від інших кришок для консервації різноманітністю малюнків і різних зображень овочів і фруктів. Зручні і красиві кришки для консервації прикрашають баночки з заготовками, радують око і піднімають настрій.

Кришки твіст-офф з малюнком

Кришки з індикатором вакууму

Також зараз можна придбати гвинтову кришку з наявністю рельєфною округлої частини в центрі кришки, так званої «кнопкою», яка є візуальним і звуковим індикатором контролю вакууму. В процесі закупорювання консервації, коли пар створює вакуум, кнопка втягується вниз і таким чином служить індикатором герметичності. При першому відкриванні банки з консервацією лунає бавовна або клацання. Такі кришки часто використовують виробники консервної продукції, особливо для дитячого харчування, оскільки дають покупцям додаткову гарантію герметичності.

Кришки з індикатором вакууму

Як перевірити єврокришку Твіст офф

Перевірити кришку твіст на надійність можна в такий спосіб. Набрати в банку простої води, закрутити кришку і перевернути, якщо вода не буде витікати, значить можна сміливо приступати до консервації. Також можна перевіряти банки з уже готовою консервацією.

На що звертати увагу при виборі

Лакове покриття на внутрішній і зовнішній поверхні кришок повинно бути рівномірним, суцільним, гладким, без тріщин і міхурів. На внутрішній поверхні кришок Твіст – офф не допускаються наскрізні подряпини і пошкодження лакового покриття.

Кришка Твіст-Офф від Метал-Принт

Підводячи підсумки варто відмітити, якщо ви хочете спростити і прискорити процес заготовки консервації і не сумніватися в її якості і надійності вибирайте якісні кришки твіст-офф, які можна закручувати руками.

Консервуйте легко і з задоволенням!

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на google
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
MetalPrint logo

Контактний телефон:

Літографія та лакування:

Кришка для консервації:

З питань співпраці можете написати нам зараз, заповнивши цю форму.